Draftpour je skvělým dárkem pro vaše známé, rodinu i jako originální firemní dárek. Udělejte radost někomu kdo si potrpí na opravdu dobrém pivu.

ČERSTVĚ NAČEPOVANÉ PIVO, KDYKOLI. KDEKOLI.

DraftPour je k dispozici v úžasné povrchové úpravě Carbon a využívá naši oblíbenou technologii Micro-Foam k přeměně vašich oblíbených plechovek nebo lahví piva na výčep ve stylu nitro. Domácí výčepní zařízení DraftPour funguje buď na USB nebo na baterie (2 AA), takže si můžete vychutnat čerstvou chuť z výčepu doma, na zahradě nebo si ho snadno vzít na večírek nebo zabalit sebou na cesty!

Výhody patentované mikropěny Fizzics

Tato technologie mikropěny u těchto originálních výčepních zařízeních využívá zvukové vlny a dynamiku tekutin k vytvoření dokonalého „nalévání“. Umístěte plechovku nebo láhev piva libovolné velikosti do DraftPour a zatáhněte za rukojeť dopředu, aby se pivo nalévalo pod tlakem řízenou rychlostí, aby se zachovala karbonizace v těle piva. Zatlačením rukojeti dozadu zahájíte „proces sonikace“ aplikováním zvukových vln, které přemění přirozenou karbonizaci piva na ideální mikropěnu. Tyto uniformní, malé bublinky vytvářejí dokonalou hustotu, která dodává vylepšené aroma, chuť a pocit v ústech, kterými je Fizzics proslulý.

Proč si DraftPour pořídit?

Vědecký

Navrženo pomocí patentované technologie dynamiky tekutin a zvukových vln pro zvýraznění chuti piva a celkového pocitu v ústech.

Univerzální a kompletní

Nevyžaduje žádné CO2 patrony nebo dusík (N2). Osobní výčepní stojan kompatibilní se všemi plechovkami a lahvemi do objemu 750 ml, některé značky až do jednoho litru.

Přenosný

Napájení pomocí USB nebo 2 AA baterií (nejsou součástí balení). Lehký a odolný, tento výčepní stojan je ideální nejen na doma ale i pro outdoorové aktivity, rybaření, kempování, sebou na dovolenou atd.

Všechny pivní styly

Načepovat si můžete pivo jakéhokoli stylu. Stolní pivo, výčepní, ležák, speciální pivo i třeba porter. Pivo světlé, polotmavé, tmavé a řezané… zkrátka jakékoli pivo máte rádi.

Draftpour je skvělým dárkem pro vaše známé, rodinu i jako originální firemní dárek. Udělejte radost někomu kdo si potrpí na opravdu dobrém pivu.

Setkání s přáteli

Na doma

Na grilovačce

Na opékačce

Na rybách

Při kempování

Jak jednoduše načepujete pivo s DraftPour?

Co říkají naši zákazníci

„Po dlouhém rozhodování, jsem si u Sleek koupil “lahvačový výčep”. Hodně lidí se tomuto zařízení smálo, ale hned po prvním načepovaní a skvělé chuti a vizuálnímu výsledku změnili názor.“
Jenda
„Tovar funguje presne tak ako to bolo prezentované na Internete a oceňujem aj ochotu produkt online predviesť, hoci som napokon túto možnosť nevyužil.“
Ověřený zákazník Seznam.cz
„Mám doma a nelituju. Krémová pěna jak z výčepu, lahváč jak čepovanej. Ano, je to drahé, ale když si vezmu kolik stojí kávovary, ledničky, mixery na smoothe atd., tak proč ne. Každý večer se těším, až si po celém pracovním dnu „načepuji“ lahváče nebo dobré pivko z PETky z nějakého mini povovaru.“
Jan
„Funguje neuvěřitelně dobře."
Petr

Fizzics DraftPour pořídíte nyní se slevou u nás na e-shopu.

Kontakt

Sociální sítě